Kad mama i tata idu na kavu, dijete ide na DONUT, a danas i TRI!

Torterie vitrine pune su prepoznatljivih slastica u kojima svi rado uživamo. Kremaste torte, hrskavi macaronsi ili sladoledi punog okusa – ispunit ćemo sve vaše slatke želje! Jedna se slastica ipak ističe među onim najmlađima. Jednako primamljiv vizualno kao i okusom, glavna zvijezda među djecom je DONUT!
Donut-Day

Koji veliki donut biraš? Pistacija, jagoda, lješnjak ili jagoda s čokoladom? Ako si ipak za mali, biraj između vanilije, čokolade, jagode i čokolade s lješnjakom.

Koji god da izabereš, ne možeš pogriješiti!

Ako ste pravi ljubitelj ove neodoljive slastice, onda već znate da 4. 6. obilježavamo DONUT DAY! Taj dan zaboravite na brojanje kalorija i počastite se. Kad mama i tata idu na kavu, dijete ide na DONUT, a danas i TRI!

Akcija 2+1 vrijedi od 4. do 6. 6. na svim Torterie Macaron lokacijama!

Obzirom da su donuti nezaobilazna slastica svih dječjih rođendana, za veće narudžbe javite nam se na info@torterie-macaron.com ili napunite košarice u našem webshopu.

Jedan podsjetnik koji je važno imati na umu… sredina donuta ima nula kalorija, zato slobodno smažite još jedan 🙂

Donut-Day

Koristimo kolačiće ('cookie') kako bi vam pružili bolje korisničko iskustvo. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i mijenjati u web pregledniku. Klikom na gumb 'Prihvati' slažete se s korištenjem kolačića.

Vaša košarica zatvorite